Вибори мера Маріуполя: Результати екзит-полу

Чинний мер Бойченко і його партія лідирують.

У Маріуполі за даними екзит-полів посаду міського голови може отримати чинний мер Вадим Бойченко. Так само його партія лідирує до міськради на місцевих виборах, повідомляють Патріоти України.

Так, за даними екзит-полу групи Рейтинг, за Вадима Бойченка проголосували 68,1% виборців. На другому місці з 22,8% голосів йде представник партії ОПЗЖ Володимир Клименко, на третьому — самовисуванка Лідія Муглі - 4,4%. Решта кандидатів набрали менш ніж 1,5% голосів виборців.

Водночас за даними екзит-полу 24 каналу п’ятірка лідерів така ж. У Бойченка за цими даними — 69,05%, у його конкурента Клименка — 23,71%.

Якщо результати мерських перегонів будуть такими ж, то другого туру у Маріуполі не буде.

За даними Рейтингу по виборах до міської ради Маріуполя лідирує партія Блок Вадима Бойченка, за якою проголосували 45,6% виборців. На другому місці з 31,4% голосів йде партія ОПЗЖ, на третьому — Партія Шарія з 6,2% голосів.

На четвертому місці партія Слуга народу з 5,7%, на п’ятому — партія Сила людей — 5% голосів. Решта партій набирають менш ніж 2,5% голосів виборців.

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...

Хіти тижня. "Давайте без політики": Аваков виступив з гучною заявою про повний локдаун в Україні (відео)

середа, 2 грудень 2020, 0:35

За словами міністра, жорсткий карантин повинен тривати в Україні 3 або 4 тижні. Глава Міністерства внутрішніх справ України заявив, що в країні необхідно в терміновому порядку вводити локдаун. Про це він сказав в своєму зверненні, повідомляють Патріоти...