Вибори, так вибори: Кличко запустив процес переобрання Київради

Міський голова хоче, щоб кияни визначились кому довірять управління рідним містом

Віталій Кличко заявив про консультації з керівництвом депутатських фракцій та груп Київської міської ради щодо дострокового припинення повноважень Київради. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Друзі! Я ініціював консультації з головами депутатських фракцій і груп про дострокове припинення повноважень Київради VIII скликання», – пише Кличко.

Він висловив невдоволення через відсутність кворуму. Усього в залі зареєструвалося 46 народних обранців.

«Чому не було кворуму? Тому що «працюють» з багатьма депутатами. Тому підривають і дестабілізують роботу київської влади. І це напередодні початку опалювального сезону, бюджетного процесу. Коли потрібно вирішувати багато питань щодо забезпечення життєдіяльності міста», – стверджує мер.

Кличко додав, що йому не цікаві «чиїсь договорняки і маніпуляції».

«За це депутати нестимуть відповідальність перед киянами, які їх обирали. І, судячи з усього вже скоро …», – додав Кличко.

Раніше повідомлялося, що 4 вересня Кабінет міністрів погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА. У відповідь на рішення уряду, Кличко назвав можливе звільнення неконституційним. На думку міського голови, у столиці хочуть ввести президентське правління.

Після цього лідери депутатських фракцій Київської міської ради звернулися до Зеленського з проханням повторно призначити Кличка головою КМДА.

"99% помилилися? Або чому Тігіпко зараз не буде прем'єром", - політичний оглядач

четвер, 27 лютий 2020, 8:29

"С вероятностью в 99% новым премьер-министром станет Сергей Тигипко. Эта информация "взорвала" все украинские СМИ утром, 26 февраля", - пише у своєму блозі Віталій Тисячний, передають Патріоти України, і продовжує:. "Но правдал ли это? Источники уверяю...

Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...