Вибори в Чехії: Україна отримає міцного союзника в серці Європи

17 грудня проросійський президент Мілош Земан. котрого називають давнім агентом Москви, після тривалих зволікань все ж призначив членів нового уряду Чехії, який очолив прем'єр-міністр Петр Фіала.

Посол України у Чехії Євген Перебийніс бачить підстави очікувати, що з приходом до влади нового уряду підтримка Чехією України помітно посилиться, до рівня країн, які зараз називають найбільшими друзями України. Про це він сказав у коментарі "Європейській правді" на полях конференції глав закордонних місій України, яка відбувалась 21-22 грудня в Гуті, зазначають Патріоти України.

"У мене є всі підстави говорити про те, що у 2022 році підтримка Чехією України посилиться якщо не в рази, то дуже потужно… Я очікую, що Чехія у 2022 році приєднається до тієї групи держав ЄС, які є найближчими адвокатами й партнерами України. Це буде, за рівнем підтримки, приблизно на рівні країн Балтії і Скандинавії", – розповів Євген Перебийніс.

За його словами, йдеться у тому числі про готовність підтримувати найамбітніші прагнення України - про членство у ЄС і НАТО.

"Найбільш амбітні очікування України в питаннях членства в НАТО – вони про це говорять відкрито: не "інтеграцію", "наближення", а членство України в НАТО – цей уряд буде підтримувати. Цей уряд буде підтримувати членство України в Євросоюзі, звичайно, за умови виконання нами всіх необхідних умов", – зазначив посол.

Українські морські піхотинці відзвітували про успіхи на фронті за добу

неділя, 29 січень 2023, 14:40

Морські піхотинці за минулу добу знищили танк, сховище з боєприпасами, а також ліквідували 7 російських окупантів. Про це повідомив прес-центр Командування Військово-морських сил ЗСУ, передають Патріоти України. Остаточні втрати російського ворога уточ...

Зеленський разом із Залужним вшанували пам'ять полеглих Героїв Крут (фото)

неділя, 29 січень 2023, 14:14

Президент Володимир Зеленський та Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вшанували пам'ять полеглих у боротьбі за незалежну країну під час Української революції 1917-1921 років. На Аскольдовій могилі у Києві глава держави та військове ...