"Вибори" в Криму: РНБО України запровадила персональні санкції проти сотень колаборантів та окупантів

засідання

В п'ятницю, 15 жовтня, відбулося чергове засідання РНБО, на якому були введені санкції проти осіб, причетних до виборів до російської Держдуми на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму, зазначають Патріоти України.

Під обмеження потрапили 237 осіб, які брали участь в підготовці виборів до Держдуми на окупованих територіях України. Про це на брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данилов.

Данилов також зазначив, що затвердили перший в історії «План оборони України». Над ним працювали два роки.

Також розглянули питання стратегії біобезпеки. Документ стосується коронавірусу, але подробиці секретар РНБО не озвучив. За словами Данилова, пік захворюваності на коронавірус очікується в кінці жовтня — на початку листопада. У піковий період в лікарні можуть потрапити понад 50 тисяч українців.

Рада нацбезпеки затвердила санкції проти російської компанії MERE. Останній в Україні супермаркет, який зараз працює у Білій Церкві, буде закритий. Санкції застосували через те, що компанія працює в окупованому Криму.

Крім того, РНБО звернувся до Кабміну з проханням перевірити якість роботи керівництва Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів. Питання його роботи можуть розглядати вже на найближчому засіданні уряду.

Нагадаємо, нещодавно Рада національної безпеки і оборони в рамках реалізації закону про олігархів, запустила систему моніторингу бізнесменів, які можуть потрапити під це визначення.

Армія РФ піде з Криму і Донбасу, але це не кінець війни, - генерал Романенко

понеділок, 26 вересень 2022, 9:30

Ексзаступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає, що якщо Україна досягне ще одного успіху оперативного рівня, то військові дії можуть бути припинені, а Росія може погодитися на виведення своїх військ з території н...

Почалося? Голову призовної комісії розстріляли у військкоматі Іркутської області РФ

понеділок, 26 вересень 2022, 9:28

У військкоматі Усть-Ілімська Іркутської області Російської Федерації сталася стрілянина у військкоматі, поранено начальника призовної комісії, стріляв 25-річний чоловік - його затримано, передають Патріоти України. Деталі: 26 вересня чоловік вчинив стр...