
Він зазначив, що минулі вибори в ОТГ показали, що нинішня влада, яка раніше отримала більше 50% підтримки, виявилася в меншості. "Вибори будуть восени. Якщо зараз не поміняють регіональну політику, якої немає, якщо не почнуть системно працювати з людьми, вибудовувати нові еліти, працювати з цими главами ОТГ, то президент в дуже короткій перспективі отримає велику електоральну поразку. Саме на місцях. Перша серйозна поразка може бути отримана саме на місцевих виборах. І вибори в ОТГ, які відбулися на цьому тижні, це чітко показали", – пояснив Бно-Айріян.
Екс-чиновник додав, що величезна кількість глав ОТГ є не менеджерами, а це "ставленики кланів або бізнесу, який хоче платити податки і сам же ними розпоряджатися". "У мене були 22 глави ОТГ, половина з них не менеджери. В Україні ще не сформована зріла управлінська еліта", – підкреслив Бно-Айріян.
Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...