
У Верховній Раді України створили міжфракційне об'єднання за Володимира Зеленського, бо "терпіти Порошенка" більше не можна. Таку заяву зробив нардеп Віталій Купрій у ході засідання погоджувальної ради парламенту, повідомляють Патріоти України.
На початку засідання ради парламентар почав перебивати першого віце-спікера Ірину Геращенко. Через це нардепу вимкнули мікрофон. Саме в цей момент Купрій і зробив відповідну заяву.
Згодом нардеп записав відеозвернення у себе на Facebook-сторінці. Депутатському об'єднанню він дав назву "За наступного президента Зеленського!". Купрій заявив, що "терпіти" Порошенка більше не можна, а треба підтримати "нову кров".
У мене є багато питань щодо пана Зеленського, можливо (він, – ред.) не має політичного досвіду, але той досвід, який є в чинних політиків, абсолютно непотрібен нікому, – сказав Купрій. За його словами, сформували об'єднання "декілька депутатів". Однак, прізвищ нардеп не назвав.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...