Російські окупанти підірвалися на міні під час розмінування території заводу "Азовсталь" у Маріуполі. Двоє супротивників загинули, а вибух було чутно на півміста. Цією інформацією поділився радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в особистому Telegram-каналі, передають Патріоти України.
"Сьогодні сапери Росії разом з військовими проводили розмінування території заводу Азовсталь в районі доменних цехів. Підсумок — мінус два окупанти пішли співати разом з Кобзоном. Вибух чуло півміста", — написав Андрющенко.
За словами радника мера, російська сторона повідомила, що на "Азовсталі " підірвалися енергетики. Таким способом РФ хоче приховати загибель своїх військових на заводі, де вже більше місяця немає українських захисників.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...