Вибух у Мелітополі: Ліквідовано одного із поліцейських-колаборантів (фото)

В результаті сьогоднішнього вибуху у Мелітополі ліквідовано одного із поліцейських-колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.

"Потужний вибух у дворі мелітопольської багатоповерхівки у центрі міста - ймовірний результат зачистки ФСБ. За попередніми даними, в ході "розбірок" вони усунули одного з колаборантів-поліцейських - так званого "начальника ГБР народної міліції", - зазначив він.

За словами Федорова, ліквідований Денис Стефанков був одним з 118 зрадників-поліцейських, які перейшли на бік ворога.

"Всім, хто зрадив Україну, має бути зрозуміло: ви не потрібні Росії. Після того, як вас використають, ви перетворитесь на розхідний матеріал", - додав мер міста.


Байден таки прибуде до Європи в лютому - це підтвердили Дуда і Левітс

середа, 1 лютий 2023, 15:59

Президент США Джо Байден прибуде з візитом до Центральної Європи в лютому, а протягом наступних кількох днів стане відомо - до яких саме країн. Про це президенти Польщі і Латвії Анджей Дуда та Егілс Левітс повідомили під час спільної пресконференції ...

"Путін зупиниться там, де отримає по зубах": РФ знов піде на Київ за однієї умови, - військовий ЗСУ

середа, 1 лютий 2023, 15:55

Російський диктатор Володимир Путін не відмовився від своєї ідеї захопити всю Україну. Тому не варто помилково думати, що він може сам зупинити свою армію на якійсь межі і задовольнитися цим, передають Патріоти України. Якщо російським окупантам вдасть...