Вибухало у семи точках серед білого дня: У РФ оцінили "ефективність" ППО в Криму

Близько 12-13 години 22 вересня жителі тимчасово окупованого Криму почули кілька вибухів у різних регіонах півострова. Російське командування заявило, що ППО збило ракети, які атакували військові бази ЗС РФ, передають Патріоти України.

Заяви спростовані світлинами та відео з центру Севастополя, де було зруйновано штаб Чорноморського флоту. Між тим нарахували ще шість точок, де лунали вибухи. Про це ідеться у дописі розвідувальної спільноти InformNapalm у Telegram-каналі.

У дописі наводиться скриншот повідомлення з невказаного інтернет-ресурсу росіян. На скриншоті — текст з коротким аналізом ситуації в Криму. Відзначаються дві події: удар по військових човнах у сухому доці в Севастополі та удар по штабу ЧФ РФ.

Перший удар відбувся в ніч з 13 на 14 вересня. ППО Росії начебто збило сім ракет, тим часом як пропустило три. Саме ці три ракети і пошкодили десантний корабель "Минск", підводний човен "Ростов-на-Дону" та верф судноремонтного заводу.

Тим часом як другий удар — серед білого дня 22 вересня. У цьому випадку начебто вдалось збити дев'ять ракет, пише автор, не вказуючи джерело цієї інформації. Однак роботи російських зенітників виявилось не достатньо, журиться він. І підсумовує, що система ППО в Криму не справляється. Тоді як російське командування запевняло, що ППО — "плотнєйшеє".

Вибухи в Криму 22 вересня: деталі

Аналітики InformNapalm вказують, що вибухи лунали не лше над Севастополем, а ще в шести інших локаціях. Міноборони РФ при цьому заявило, що збило п'ять ракет, але штаб ЧФ РФ "пошкоджений".

Про інші місця вибухів Фокус знайшов інформацію у моніторингових пабліках. 22 вересня могли бути вибухи в наступних локаціях:

  1. Бахчисарай — місцева влада запевнила, що горить трава, але зовсім поруч — кілька складів ЧФ РФ;
  2. аеродром біля Саків — тут зникло світло;
  3. аеродром біля Гвардійського (Сарабузу — на мові киримли);
  4. Сімферопольський район (Аксмеджитський);
  5. Первомайське (Джурчі);
  6. Красногвардійське (Курман).

Якщо позначити вказані точки на карті, то видно, що російське ППО дійсно не таке надійне, як гарантувала населенню російська влада. Зазначимо, інформація про місця вибухів знайдена у мережі — офіційних даних наразі немає.

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...

Олена Зеленська розповіла, як ставиться до висунення її чоловіка на другий президентський термін

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:15

Володимир Зеленський обирався на наступний термін. В інтерв'ю Economist Зеленська повідомила, що переконана в перемозі України. Після цього вона хоче зі своєю сім'єю відпочити, передають Патріоти України. «Ми будемо жити разом із моїм чоловіком і дітьм...