"Вибухало все": Російський пропагандист заявив, що HIMARS виснажили кадрову армію РФ і стали для неї "вироком"

Українські РСЗВ HIMARS протягом ефектного контрнаступу Збройних cил не лише навели жаху на російських окупантів, але і буквально "виснажили кадрову армію РФ". У всіх тимчасово окупованих містах, де була навіть мінімальна присутність загарбників, вибухало все, передають Патріоти України.

На ефектну роботу українських HIMARS в одному із російських Telegram-каналів поскаржився російський пропагандист. Він зазначив, що ці РСЗВ знищували не просто артилерію, а фактично всю військову інфраструктуру в місті, всі розташування та склади, всі місця, де спостерігалася військова активність.

"Трупів російських воїнів були сотні, та й мирні теж страждали. Склади рвалися так, що розносило цілі квартали. Але це була не лише артилерія – і танки, і БТР, і БМП, і особовий склад, і матчастина. Вибухало все", – налякано описував події пропагандист.

Він зазначив, що досі всі, хто вижив, згадують із жахом перебування в Новій Каховці на Херсонщині. За словами російського нациста, у місті було вражено всі будівлі, де було зафіксовано найменшу присутність ЗС РФ, окрім того, було знищено всі переправи.

"HIMARS не просто поклали край надконцентрації артилерії, вони за літо сточили кадрову армію РФ, яка сиділа під обстрілом", – констатував окупант.

"Зараз у РФ фактично немає кадрової армії, і щомісяця становище ЗС РФ стає слабшим. Виготовлені на заміну озброєння та поповнення у вигляді мобілізованих навіть близько не зіставні з тим, що втратили в перший місяць війни у зрадницькому первісному плані СВО і добили пізньої весни-влітку", – зазначив російський пропагандист і закликав росіян не недооцінювати роль HIMARS та не обмежувати її "боротьбою з надконцентрацією артилерії".

Пентагон відправив першу партію з понад 60 "вбивць танків" Bradley в Україну

вівторок, 31 січень 2023, 5:21

Транспортне командування збройних сил США повідомило про відправку першої партії бойових машин піхоти Bradley в Україну. У повідомленні йдеться, що партія у понад 60 Bradley вирушила від берегів Північного Чарльстона (Південна Кароліна) в Україну. Відп...

"Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м’ясо": Окупант відверто розповів про втрати (аудіо)

понеділок, 30 січень 2023, 23:00

Армія країни-агресора РФ щодня зазнає втрат на війні в Україні. Бійці Збройних Сил нашої держави активно знищують окупантів. Про це вкотре стало відомо із перехопленої розмови військового злочинця РФ із родичем. Запис опублікувало Головне управління ро...