"Вибили противника" з вигідної позиції: У 92-й бригаді відпрацювали на БТР-4Е наступ по суші й воді (фото)

Наразі батальйонні тактичні навчання 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка продовжуються, інформують Патріоти України.

Як повідомили в прес-службі Сухопутних військ ЗСУ, днями особовий склад бригади відпрацював наступ на противника по суші й по воді під керівництвом командира Павла Федосенка. На цьому етапі навчань бійці 92 ОМБр мали вибити умовного противника, що зайняв вигідний рубіж на висоті та замінував дамбу.

Частина батальйону, під прикриттям артилерії атакувала ворога з суходолу, тоді як інша частина бійців форсувала водну перешкоду на БТР-4Е. "В результаті наступальної операції, противника було знешкоджено", - зазначили в прес-службі СВ ЗСУ.


Джерело: Defence Express

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...