"Вибили противника" з вигідної позиції: У 92-й бригаді відпрацювали на БТР-4Е наступ по суші й воді (фото)

Наразі батальйонні тактичні навчання 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка продовжуються, інформують Патріоти України.

Як повідомили в прес-службі Сухопутних військ ЗСУ, днями особовий склад бригади відпрацював наступ на противника по суші й по воді під керівництвом командира Павла Федосенка. На цьому етапі навчань бійці 92 ОМБр мали вибити умовного противника, що зайняв вигідний рубіж на висоті та замінував дамбу.

Частина батальйону, під прикриттям артилерії атакувала ворога з суходолу, тоді як інша частина бійців форсувала водну перешкоду на БТР-4Е. "В результаті наступальної операції, противника було знешкоджено", - зазначили в прес-службі СВ ЗСУ.


Джерело: Defence Express

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...