Вичікують "особливий момент": Як Росія обирає дати для масованих ракетних ударів по Україні

Росія обирає ті дні для ракетних ударів по Україні, коли на фронті відбуваються певні події, або обирає їх за певними датами. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів кандидат історичних наук, професор Празького муніципального університету, військовий експерт Юрій Федоров, передають Патріоти України.

"Перший удар був нібито приурочений до вибуху на Кримському мосту. Але це має певне пропагандистське значення, бо складається враження, що такі удари завдають помсти за ті чи інші дії ЗСУ. Але це суто пропагандистська версія, бо підготовка удару займає досить тривалий час, кілька днів мінімум", – пояснив Федоров.

Він зазначив, що аналітичні служби в Генеральному штабі та у штабі ВПС РФ оцінюють збитки від попереднього удару та аналізують, де припустилися помилок, і вибирають нові цілі.

"Нехай в Україні відновлять, що можуть відновити, а ми потім ударимо ще раз, щоб весь час тримати в напрузі та уражати ті об’єкти, які були відновлені раніше".

Він зазначив, що таким чином Кремль намагається змусити народ України тиснути на свій уряд, щоб домогтися капітуляції Києва, але така тактика виявилася для Москви провальною.

Міністр оборони Великої Британії розповів, коли всі обіцяні танки Challenger 2 прибудуть на український фронт

вівторок, 31 січень 2023, 5:32

Танки, які Велика Британія пообіцяла передати Україні, прибудуть на фронт до літа. . Про це заявив міністр оборони Бен Воллес, пише "Європейська правда" із посиланням на Sky News. . Британський уряд відправить14 танків Challenger 2 в Україну, щоб...

Пентагон відправив першу партію з понад 60 "вбивць танків" Bradley в Україну

вівторок, 31 січень 2023, 5:21

Транспортне командування збройних сил США повідомило про відправку першої партії бойових машин піхоти Bradley в Україну. У повідомленні йдеться, що партія у понад 60 Bradley вирушила від берегів Північного Чарльстона (Південна Кароліна) в Україну. Відп...