
У процесі контрнаступальної операції Збройних сил України на Запорізькому напрямку було захоплено в полон помічника гранатометника, який перебуває в 1-й роті 1-го батальйону 136-ї мотострілецької бригади ЗС Російської Федерації. Під час допиту військовослужбовець зізнався, що під час бойових дій його власне командування нехтувало забезпеченням армії РФ, передають Патріоти України.
Відео з місця допиту опублікував OBOZREVATEL. Він "стояв" на Запорізькому напрямку. Загарбник розповів, що серед його побратимів багато "200-х".
Полонені і досі числяться у Курську. Нині він відчуває невизначеність щодо своєї майбутньої долі. Викладена ним думка полягає в тому, що його командири, можливо, не проявлятимуть активність у пошуку його серед списків військовополонених, а натомість можуть записати його як загиблого в бою або дезертира. Солдат заявив, що забезпечення зброєю не було на належному рівні. "Нам видали одну саперну лопату на підрозділ", – поділився полонений.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...