
У Києві громадська спільнота "Конституційно-правовий конгрес" 10 серпня провела акцію із закликом перевірити дані від Мін'юсту США про те, що бізнесмен Ігор Коломойський відмивав кошти з Приватбанку. Акція розпочалася під посольством США в Україні, згодом її учасники перейшли під МЗС. Наступними локаціями активістів стали Офіс Президента, Міністерство внутрішніх справ і посольство Ізраїлю в Україні, повідомляють Патріоти України.

Головною вимогою організаторів є те, щоб правоохоронні органи України швидко і відкрито розглянули обвинувачування США проти Коломойського. Якщо інформація виявиться правдивою, Коломойського потрібно видати США. Тільки за таких умов, на думку активістів, можливе продовження співпраці та партнерських стосунків між Україною та Штатами.
Учасники акції принесли іграшкову свинку з надписом "геть офшори", а на захисні маски наклеїли собі долари.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...