Видати Коломойського США: У Києві під Офісом президента і МВС провели мітинг (фото)

Головною вимогою організаторів акції є те, щоб правоохоронні органи України швидко і відкрито розглянули обвинувачування США проти Коломойського.

У Києві громадська спільнота "Конституційно-правовий конгрес" 10 серпня провела акцію із закликом перевірити дані від Мін'юсту США про те, що бізнесмен Ігор Коломойський відмивав кошти з Приватбанку. Акція розпочалася під посольством США в Україні, згодом її учасники перейшли під МЗС. Наступними локаціями активістів стали Офіс Президента, Міністерство внутрішніх справ і посольство Ізраїлю в Україні, повідомляють Патріоти України.

Головною вимогою організаторів є те, щоб правоохоронні органи України швидко і відкрито розглянули обвинувачування США проти Коломойського. Якщо інформація виявиться правдивою, Коломойського потрібно видати США. Тільки за таких умов, на думку активістів, можливе продовження співпраці та партнерських стосунків між Україною та Штатами.

Учасники акції принесли іграшкову свинку з надписом "геть офшори", а на захисні маски наклеїли собі долари.

Джерело: Укрінформ

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...