До Красноградського районного суду Харківської області передали обвинувальний акт стосовно 49-річної голови Наталинської сільської ради Олени Третяк. Її обвинувачують у державній зраді, повідомляють Патріоти України.
Слідчі встановили, що Третяк добровільно змовилася з російськими спецслужбами та передавала їм інформацію про українських військових, патріотів, а також розташування укриттів і військкоматів. Робила це системно. При цьому, Наталинська громада перебувала у глибокому тилу. Третяк зробила список, який назвала "Вредители". У цей перелік вона записувала жителів Красноградського району із проукраїнською позицією.
"Також на завдання російських кураторів жінка збирала та передавала інформацію щодо осіб, які здійснювали та здійснюють захист України у складі ЗСУ, відомості щодо розташування споруд цивільного захисту (бомбосховищ та об’єктів укриття), окремих територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України, відділів поліції на території Красноградського району та будівель, у яких проводяться наради представників органів влади", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.
Обвинувальний акт щодо Третяк склали за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного часу) Кримінального кодексу України. Зараз вона тимчасово відсторонена від посади та знаходиться під вартою.
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...
ЗСУ нібито збиралися провести операцію в глибокому тилу ворога. З цього приводу міністр оборони РФ телефонував главі Пентагону, що, як зазначають американські журналісти, досить незвично. На початку липня міністр оборони США Ллойд Остін отримав проханн...