"Видно, хто кухар, а хто офіціант": Голова Мюнхенської безпекової конференції висловився про візит Сі до Путіна

Візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна до Росії є "обмеженим успіхом" для російського диктатора Володимира Путіна. Обидві сторони отримують вигоду одна від одної, однак видно "хто кухар, а хто офіціант". Про це заявив глава Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Хойсген, передають Патріоти України.

передають Патріоти України.

Як пояснив Хойсген, Сі "хоче бачити ослабленого Путіна" в партнерах, а Росія тим часом є "дисконтною заправкою для Китаю", що є важливо для Пекіну.

Для Путіна, зі свого боку, важливо продемонструвати росіянам, що Росія не є нібито ізольованою, особливо після видання ордера на арешт диктатора Міжнародним кримінальним судом. За словами Хойсгена, Путін став "прокаженим для міжнародної спільноти". Також глава Мюнхенської конференції з безпеки охарактеризував воєнний стан Росії у війні як "поганий".

"Просунути фронт далі територією України їм не вдалося. Під Бахмутом вже кілька місяців тривають бої. Їм не вдається захопити місце, яке не має стратегічного значення", - зауважив Хойсген додавши, що все більш стає очевидним, що Росія також має труднощі з постачанням боєприпасів.

На думку Хойсгена, Сі обережно діє у спробі прив'язати Росію до себе. Китайський лідер не постачатиме росіянам зброю "у значних" обсягах, аби не стати мішенню західних санкцій через надмірну підтримку Москви. Водночас він вважає, що Китай "ніколи не дозволить Путіну використати ядерну зброю".

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...