"Вигідно лише ЗСУ": Гіркін накинувся на Пригожина за плани запустити "вагнерівців" на Бєлгородщину

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) розкритикував заяву власника ПВК "Вагнер" Євген Пригожина про можливий захід найманців до Бєлгородської області РФ для придушення сил повстанців, передають Патріоти України.

Терорист у своєму повідомленні зазначив, що у зв'язку з масованим обстрілом і боями в Бєлгородській області російська влада опинилася в положенні "черв'яка, що потрапив на вилку".

"Противник "поставив на вуха" густонаселену і досить благополучну (за російськими мірками) область, а Кремль нічого не може зробити, щоб Бєлгородщина не перетворилася на таке ж постійне поле бою, яким 9 років є Донбас", – йдеться в заяві Гіркіна.

На його думку, передислокація найманців "Вагнера" з українського Бахмута до російського Шебекіно вигідна, перш за все, ЗСУ.

"Анонсоване головним базікалом оркестру Пригожиним "самостійне" переміщення виведеного з Бахмута "Вагнера" під Шебекіно – якраз вигідне саме і лише ЗСУ. Саме такого результату противник і хоче – щоб великий (хоч і сильно пошарпаний) резерв, що утворився, був втягнутий в чергові (на зразок Бахмута) стратегічно-безглузді і криваві бої десь у Вовчанську. А ворог вдарить своїми добірними з'єднаннями десь в іншому місці", – поділився своїми думками російський терорист.

Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї - Міноборони США

неділя, 1 жовтень 2023, 18:27

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння з...

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...