Виглядав принижено і жалюгідно: Путін в очікуванні Ердогана заповнював паузу клоунадою (відео)

На саміті ШОС Путіна як тільки не принижували. Раніше візитівкою Путіна були його запізнення. Кремлівський диктатор змушував себе чекати іноді годину і більше. Зараз він приходив завжди вчасно, а ось його співрозмовники часто затримувалися, передають Патріоти України.

В один із днів саміту Путін був змушений стояти і чекати на президента Киргизстану перед зустріччю на камери, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган теж на кілька хвилин залишив Путіна перед камерами самого.

Залишений на самоті диктатор вирішив заповнити паузу клоунадою. Кривляння Путіна, який незграбно імітував поцілунки та обійми, які мабуть мали розваги журналістів і фотографів, що зібралися, мали жалюгідний вигляд.

Можливо, Путіну здавалося, що він схожий як знаменитого коміка-міма Марселя Марсо, але це далеко не так.

Закрутити гайки: У Держдумі хочуть смертної кари для росіян, які критикують владу з-за кордону

вівторок, 7 лютий 2023, 10:44

Депутат Держдуми РФ Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару для росіян, які виїхали з Росії за кордон та критикують звідти свою країну і владу. Таких людей він назвав зрадниками. Про це Колесник сказав виданню "Подмосковье сегодня". Він з...

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...