
Очільник Української Православної Церкви Московського Патріархату – Російської церкви в Україні, в інтерв’ю православному радіо Сербської церкви в Чорногорії поскаржився на те, що його церкву «вигнали в катакомби» та похвалився, що до його гнаної церкви масово ідуть люди, передають Патріоти України.
«Храми зайняті, а в багатьох районах служби проводяться в садибах чи інших допоміжних приміщеннях. Насправді це сучасні катакомби», – заявив він, розповідаючи про сучасний стан УПЦ МП (РПЦ в Україні). Створення Православної Церкви України він назвав злочином: «на нашій канонічній території були створені нові структури під назвою УПЦ, і це не лише помилка, а церковно-канонічний злочин».
Наразі, за його словами, віряни в Україні масово їдуть до УПЦ МП (РПЦ в Україні). «Через розкол, що стався в Україні, ми не втратили віруючих, а набули їх ще більше. Коли вони почали переслідувати Церкву, вони змусили людей і тиснули на них, щоб отримати підтримку ідеї томосу, яку вони проповідували, рекламували, люди почали приходити до церкви у великій кількості, навіть тих, кого я ніколи не бачив. Вони приходять і кажуть: «Ми бачимо, що вони дуже пригнічують тебе, і ми розуміємо, що Бог з тобою», – зазначив Онуфрій.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...