Виготовили в Москві: У музеї окупованого Донецька з'явився "унікальний золотий" портрет убитого ватажка "ДНР" Захарченка (фото)

До фондів Донецького краєзнавчого музею з РФ передали «унікальний» портрет убитого «першого голови ДНР» Олександра Захарченка. Про це повідомляють підконтрольні ОРДО пабліки, передають Патріоти України.

Ресурси пишуть, що 4 січня у краєзнавчий музей завітали представники Загальноросійської громадської організації «Офіцери Росії», які передали до фондів музею потрет Захарченка, виконаний художником-портретистом, президентом Національної портретної галереї (м. Москва) Олександром Осиповим у техніці обробки поліграфічного золота.

Епідемія суїцидів триває: У Москві застрелився топменеджер дочірньої фірми "Російських залізниць"

середа, 28 вересень 2022, 21:42

У Москві - черговий суїцид серед топменеджерів. Цього разу застрелився директор дочірньої компанії РЖД ("Російські залізниці") "Цифрова логістика". Про це повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ", передають Патріоти України. Тіло 52-річного директо...

ЗСУ взяли під контроль ще один населений пункт на Донеччині - ЗМІ

середа, 28 вересень 2022, 21:29

У ЗМІ з'явилася інформація, що ЗСУ також взяли під контроль Зелену Долину. Чекаємо на офіційну інформацію, зазначають Патріоти України.