
У держдумі РФ виступили за створення у російській армії бойових підрозділів гранатометників на електросамокатах. Як повідомляє The Moscow Times, з відповідною ідеєю виступив член фракції "Единая Россия" Максим Іванов, передають Патріоти України.
За його словами, для вказаних цілей влада має вилучити всі «зайві» електросамокати і відправити їх на фронт, щоб гранатометники могли «безшумно ганяти між позиціями», а сапери возили б на них свої міни.
«Дивлюся на численні думки, що в Єкатеринбурзі, скажімо делікатно, надлишок самокатів. Задумався. Чи не доцільно частину цієї техніки направити хлопцям? Пішоходи міст зітхнуть спокійно, бо поменшає самокатників, які зухвало ганяють. І хлопцям буде користь», — пояснив Іванов, заявивши, що від цього «виграють усі».
Варто зазначити, що деякі окупанти дійсно використовують для пересування не тільки мотоцикли, а й звичайні міські самокати, які, на відміну від електроскутерів ЗСУ, абсолютно не підходять для їзди передовою.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...