Двоє фігурантів санкційного списку Ради нацбезпеки і оборони, яких звинувачують у причетності до контрабанди, позбавлені українського громадянства. Тепер їх хочуть депортувати. Про це повідомляє РБК-Україна, з посиланням на джерело в Кабінеті міністрів, зазначають Патріоти України.
За словами співрозмовника, у відповідності з прийнятим рішенням, зараз також готується передбачена законодавством процедура депортації цих двох колишніх громадян України.
"Мова йде про Вадима Альперіна (громадянство Ізраїлю) і Олександра Єрімічука (громадянство Румунії)", - уточнив співрозмовник РБК-Україна.
Також, за даними джерела, українського громадянства позбавили Араіка Амірханяна, який є громадянином Вірменії. Він не є фігурантом санкційного списку РНБО. Амірханяна також планують депортувати.
Нагадаємо, на початку квітня РНБО вперше ввела персональні санкції за контрабанду. Як заявили в РНБО, санкції було введено проти "топ-10 контрабандистів".
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...