Виявляється, треба було лише "почути миролюбну Москву": Прем'єр Грузії заявив європейцям, що РФ розв'язала повномасштабну війну через бажання України вступити до НАТО

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі стверджує, що однією з причин, через які РФ розв'язала повномасштабну війну проти України, стало бажання Києва приєднатися до НАТО. Про це він сказав на Форумі глобальної безпеки в Братиславі, повідомляє "Эхо Кавказа".

За словами грузинського прем'єра, однією з головних причин російської агресії було "розширення НАТО". Крім того, сказав Гарібашвілі, було "багато інших причин".

"Я не хочу спекулювати, не хочу цитувати заяви російського уряду. Але однією з причин було бажання України стати членом НАТО. Отже, ми бачимо наслідки", – зазначив Гарібашвілі.

Нагадаємо, у травні Грузія, яка не підтримала санкції проти РФ у зв’язку з повномасштабним вторгненням в Україну, відновила пряме авіасполучення з Росією.

До того ж, попри запевнення грузинської влади, дозволи на рейси отримала російська авіакомпанія, що літає до анексованого Криму. І головне, правлячий режим перетворив Грузіб в одного з головних постачальників контрабандних матеріалів для російського ВПК, щоб Москва і далі могла вбивати українців.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...