Виявились місцевими жителями: СБУ затримала коригувальників ракетних обстрілів Миколаївщини (фото, відео)

Служба безпеки України викрила російських агентів, які коригували вогонь російської армії. Їхня інформація про розміщення підрозділів ЗСУ та розташування інфраструктурних об'єктів була використана окупантами для нещодавніх ракетних ударів по Миколаєву та Баштанці. Про це повідомляє пресцентр СБУ, передають Патріоти України.

Зловмисниками виявились мешканці Миколаївщини. СБУ встановила, що агенти передавали зібрану інформацію своєму куратору через відпрацьовані канали закритого зв'язку. У ході обшуку, проведеного за місцями проживання зловмисників, виявлено та вилучено комп'ютерну техніку та мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.

"Наразі коригувальників ворожих обстрілів затримано та повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років", – йдеться у повідомленні СБУ.

Зазначається, що тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності усіх причетних до агентурної діяльності осіб.

На концерті Кобзона зберігається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 травня

понеділок, 25 травень 2026, 7:36

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.05.26 орієнтовно склали:

Іван одноразовий виходить до НРК, бере паки води і тягне останні кілометри до своїх позицій, аби зберегти "життя" роботу, замість свого: Офіцер НГУ розповів про нову тактику забезпечення росіян під Покровськом

понеділок, 25 травень 2026, 7:27

Кілзона на лінії фронту збільшується вже до 100 км, і заради збереження цінної техніки, на найнебезпечніші ділянки логістики командування посилає під українські дрони в якості в'ючних істот своїх солдат. На Покровському напрямку противник продовжує св...