"Вийшла на город, дивлюся, вже вогонь!": У Криму пенсіонерка розповідала про вибухи на базах росіян, але сусідка "закрила їй рот"

Пенсіонерка з Криму хотіла розповісти місцевим ЗМІ подробиці недавніх вибухів на півострові, але її сусідка натякнула, що слід "змовчати". На сюжет Кримської газети звернули увагу користувачі Twitter, передають Патріоти України.

Пропагандисти цікавилися у жінок потужністю ударної хвилі, у відповідь одна з пенсіонерок розповіла, як російські військові тікали на танках.

"Дивлюся, бахкає, бахкає! Я вийшла на город, дивлюся, вже вогонь! Дивлюся, солдати на танках їдуть звідти!" - відповіла кримчанка пропагандистам. Інша пенсіонерка, що сиділа поруч, після згадки про окупантів штовхнула жінку у плече і порадила мовчати: "Мовчи про танки". "Серія сильних вибухів", - пом'якшила вона.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...