"Вийшла на город, дивлюся, вже вогонь!": У Криму пенсіонерка розповідала про вибухи на базах росіян, але сусідка "закрила їй рот"

Пенсіонерка з Криму хотіла розповісти місцевим ЗМІ подробиці недавніх вибухів на півострові, але її сусідка натякнула, що слід "змовчати". На сюжет Кримської газети звернули увагу користувачі Twitter, передають Патріоти України.

Пропагандисти цікавилися у жінок потужністю ударної хвилі, у відповідь одна з пенсіонерок розповіла, як російські військові тікали на танках.

"Дивлюся, бахкає, бахкає! Я вийшла на город, дивлюся, вже вогонь! Дивлюся, солдати на танках їдуть звідти!" - відповіла кримчанка пропагандистам. Інша пенсіонерка, що сиділа поруч, після згадки про окупантів штовхнула жінку у плече і порадила мовчати: "Мовчи про танки". "Серія сильних вибухів", - пом'якшила вона.

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...

"Любіть по-рускі". Замість розстрілів - публічні зґвалтування. Окупанти поскаржилися на жорстокість кадировців, - ЗМІ

четвер, 6 жовтень 2022, 7:29

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається панічний настрій і пригнічення морального духу через жорсткі дії загороджувальних загонів. Зокрема, для покарання бійців "другої армії світу" кадировці вчиняють публічні ...