
Українські захисники продовжують зривати плани російських окупантів щодо захоплення наших територій. Зокрема, десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади попередили штурм своїх позицій на Донбасі, знищивши танк ворога, передають Патріоти України.
Ефектне відео опублікували у Facebook бригади миколаївських десантників. Завдяки впевненим діям бійців загарбникам довелося тікати.
Нагадаємо: напередодні ЗСУ на півдні двічівдарили по позиціях російської армії з авіації, а ракетно-артилерійські підрозділи виконали 147 завдань. Українські воїни вразили райони зосередження сил та засобів противника в кількох населених пунктах. Як наслідок, орієнтовні втрати окупантів за добу склали:
– 14 російських військових;
– 3 одиниці авто-бронетехніки;
– пункт управління БпЛА;
– 3 склади з боєприпасами в Бериславському і Херсонському районах
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...