"Вийшов із позицій та раптово помер": Терористи "ДНР" втратили найманця на прізвисько Тридцятий

Блогер і український патріот з окупованих територій «Necro Mancer» поповнив свій каталог загиблих терористів, які воювали на Донбасі, черговим місцевим бойовиком, повідомляють Патріоти України.

«Треус Юрій Анатолійович (Тридцятий). Перша омсбр ДНР. Місце проживання - Білицьке. Народився 05/04/1968. Помер 29/04/2021 від інфаркту», - написав блогер.

Інформація була взята з соціальних мереж прихильників «русского мира», зокрема з некролога "меморіалу" героїв "ЛДНР": «Вийшов з позиції (передової) і помер раптово».
Білицьке Донецької області ніколи не контролювалося терористами "ДНР". Юрій Треус числиться в базі «Миротворця» бойовиком незаконних збройних формувань. Перша окрема мотострілецька бригада першого армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації воює в районі Старогнатівського плацдарму (між Донецьком і Маріуполем).

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...