Вихід із Авдіївки: The New York Times написала про 850-1000 українців у полоні, в ЗСУ відреагували

Оперативно-стратегічне угрупування військ "Таврія" спростувало інформацію The New York Times про 850-1000 воїнів, які потрапили у полон під час виходу з Авдіївки. Про це спікер оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Дмитро Лиховій сказав в етері телемарафону, передають Патріоти України.

"Не знаю, свідомо чи мимохідь, але автори NYT поширили російський пропагандистський наратив без жодного обґрунтування. Ті джерела, на які вони посилаються, вони абсолютно неспроможні, тому що немає таких людей, і це не фактаж", - заявив Лиховій.

За словами спікера, ЗСУ не приховували те, що під час відступу з Авдіївки частина бійців не вийшла на зв'язок. Проте число 850-1000 полонених, про які писав The New York Times, - це російський фейк. "Ці заяви російської пропаганди щодо сотень і тисяч полонених є повною дезінформацією, яка нічим не підтверджена. Так, полонені є, але їх кількість обчислюється в жодному разі не сотнями", - наголосив Лиховій.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...