"Вихлоп - 2 секунди розрив": Казанський показав, як окупований Донецьк обстрілюють російські військові (відео)

Журналіст Денис Казанський оприлюднив думки мешканців окупованого Донецьку, які підтверджують той факт, що місто обстрілюють росіяни. Про це він написав у фейсбуці, передають Патріоти України.

Казанський зазначив: "Сьогодні по Донецьку цілий день завдавали артударів. Причому самі жителі фіксують, що стріляють практично із самого Донецька. На відео здивованого донеччанина чітко чутно мінус - і відразу приліт через 2 секунди.

Ситуація просто один на один із тією, що була в Луганську у 2014. По центру Донецька б'ють із території, підконтрольної окупантам. Вихідні з лінії фронту не було б чути у центрі міста".

Журналіст продовжив: "Навіть ДНРівці визнають, що діється щось незрозуміле (хоча насправді зрозуміле).

"Під’їхав близько до колони": Воїн ЗСУ одним залпом з "Граду" знищив 54 одиниці техніки РФ

четвер, 29 вересень 2022, 6:56

Український військовий з Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі. Одного разу він розстріляв одним залпом з ракетної системи залпового вогню "Град" одразу 54 одиниці техн...

"РФ напала на Україну. Ми не сліпі!": У Кабардино-Балкарії на мітингу жінки змусили втекти чиновника (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 6:22

У Кабардино-Балкарії під час мітингу проти мобілізації жінки змусили втекти місцевого чиновника після дискусії, що Росія напала на Україну. Посадовцеві не було що сказати у відповідь, передають Патріоти України. . "Весь світ не заважає, а РФ повинна в...