"Виходимо з однієї цифри": Сценаріїв розвитку подій на війні лише два, - Сазонов

"Так, друзі, мені трохи набридло читати складні тексти про терміни закінчення війни, резерви росії та наші вибори. Тим паче, що більшість спирається не так на серйозну інформацію, але в різного роду «джерела, близькі…». Тому я дам простий і короткий прогноз розуміння. Без інсайдів, яких насправді ніхто з експертів не має. Ні у Москві, ні у Вашингтоні. Шматок відкритої інформації та висновки. Точніше – два сценарії. Висновки та розгорнуті сценарії ви чудово зробите самі", - про це у Фейсбуці пише Кирило Сазонов, передають Патріоти України.

"Виходимо з однієї цифри. Загальна картина є зрозумілою. Офіційно росіяни набирають поповнення до 30 тисяч на місяць. Реально наші кажуть – набирають близько 20 тисяч. Беремо середню – 25 тисяч на місяць. Ми реально з травня мінусуємо їх більше тисячі на добу. Так, хтось повернеться до ладу після лікування, але дуже мало. Тобто загальна чисельність російської армії щомісяця зменшується. І жодні рішення щодо збільшення кількості військових у Росії цього не змінюють.

Окремо зауважу – навіть нормальні російські аналітики визнають, що з початку літа вони набирають людей менше, ніж ми кажемо. За таких втрат у них об'єктивно не вистачить живої сили навіть на окупацію Донецької області за тактикою м'ясних штурмів, що склалася, за підтримки КАБів. Не вистачить. Крапка. З технікою ще гірше, але зараз не танки вирішують, а артпідготовка, бомбардування та малі піхотні групи. Під Покровськом та у Курській області – однаково. Вони штурмують піхотою.

Резюмую. Сценаріїв лише два. Перший – за такої системи ми продовжуємо їх мінусувати і у 2025 році ці втрати для них стануть критичними. Я не знаю, чи будуть у нас ресурси для контрнаступу, але окупанти зможуть працювати лише в обороні. За різних сценаріїв це фініш чи затишшя. Другий – путін вирішується на мобілізацію. Вона не буде однозначно успішною, тому й досі не наважилися. Скільки зможуть – стільки й зберуть. Закидають нас «м'ясом», поки є. Тоді війна затягується на два-три роки і не виключено, що вони вичавлюють нас ще з деяких ділянок. Втім, очевидно, що їхня головна мета це Донецька область

Насправді все. Висновки, прогнози та рецепти залишаю читачам. І Генеральному штабу, звісно. Ніхто не виключає чинника «чорного лебедя» для нас чи для них. Як і гострої серцевої недостатності від удару табакеркою для войовничого божевільного. Зрозуміло, що на даному етапі вони максимально зосередяться на різних ІПСО щодо зриву української мобілізації та дискредитації самої ідеї війни за Україну. Прямо скажемо, ми на цьому напрямі працюємо дуже слабко. І це реальний прокол кадрової політики при тій реальній кількості грамотних політтехнологів та медійників в Україні", - завершив Сазонов.

Є важливий елемент: Українка чесно розповіла про життя у непопулярній серед біженців країні ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:23

Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...

Вибухи лунали кілька годин: У Тульській області дрони вразили найбільший хімзавод росії (фото, відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:06

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...