Виховування манкуртів з малих українців: У Криму влаштували дике шоу до Дня ВДВ (фото)

У святкових заходах взяли активну участь неповнолітні діти, в тому числі учасники російської організації «Юнармія» і спецназівського загону «Каскад».

Російські військові провели навчання із захоплення терористів і звільнення заручників, роль яких виконували місцеві діти, передають Патріоти України.

Під час навчань і вправ використовувалася піротехніка і здійснювалася стрілянина з автоматичної зброї холостими патронами, а один зі спецназівців під час показової вправи прицільно стріляв з автомата в бік глядачів, які розташувалися на площі біля пам'ятника буквою «П».

Урочисті заходи проводилися на мисі Хрустальний на площі біля Пам'ятника Солдатові й Матросу, на церемонію прибуло близько 200 осіб – колишні десантники і спецназівці, представники громадськості, жителі міста, російський військовий духовий оркестр.

У святкових заходах взяли активну участь неповнолітні діти, в тому числі учасники російської організації «Юнармія» і спецназівського загону «Каскад».

Джерело: Крим.Реалії

Кум Путіна добігався чи просто вистава? На Медведчука наділи електронний браслет

п’ятниця, 14 травень 2021, 14:18

Офіс генерального прокурора повідомляє, що на народного депутата Віктора Медведчука наділи електронний браслет. Вчора суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Про це повідомили в прес-службі Офісу генпрокурора, переда...

"Лещенко один из идеологов Майдана. А как его жена в Россию попала? Значит у нее российский паспорт":  Кремлівські пропагандисти влаштували "шабаш" з дискредитації України через Топольську (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 14:12

Прокремлівські пропагандисти висміяли поїздку Анастасії Топольської до Москви в програмі "Вечір з Володимиром Соловйовим", яка виходить на федеральному каналі "Росія 1". Вони стверджували, що її чоловік Сергій Лещенко був "ідеологом Майдану", а в самої...