Виховування манкуртів з малих українців: У Криму влаштували дике шоу до Дня ВДВ (фото)

У святкових заходах взяли активну участь неповнолітні діти, в тому числі учасники російської організації «Юнармія» і спецназівського загону «Каскад».

Російські військові провели навчання із захоплення терористів і звільнення заручників, роль яких виконували місцеві діти, передають Патріоти України.

Під час навчань і вправ використовувалася піротехніка і здійснювалася стрілянина з автоматичної зброї холостими патронами, а один зі спецназівців під час показової вправи прицільно стріляв з автомата в бік глядачів, які розташувалися на площі біля пам'ятника буквою «П».

Урочисті заходи проводилися на мисі Хрустальний на площі біля Пам'ятника Солдатові й Матросу, на церемонію прибуло близько 200 осіб – колишні десантники і спецназівці, представники громадськості, жителі міста, російський військовий духовий оркестр.

У святкових заходах взяли активну участь неповнолітні діти, в тому числі учасники російської організації «Юнармія» і спецназівського загону «Каскад».

Джерело: Крим.Реалії

З архіву ПУ. Скандал. "Повертайтесь у свої "95-ті квартали!": Тимошенко відкрито оголосила війну Зеленському і всій його команді - "зброду", "профанам", "невігласам" (відео)

четвер, 20 січень 2022, 14:00

Поки шостий президент боявся "перевороту" з боку п'ятого, поряд з ним виросла нова загроза. "Касетна справа" Гончарука спонукала Леді Ю на відчайдушний крок - видати "всю правду-матку" що думає про Зеленського особисто та людей, котрих він привів до влади

"Знущається бабуся!": Марченко нагодувала морозивом 10-місячного онука, Медведчук прокоментував (відео)

четвер, 20 січень 2022, 13:58

Українська телеведуча, авторка та героїня пропагандистського фільму "Паломниця" Оксана Марченко показала сімейне відео, на якому грає з 10-місячним онуком та годує його морозивом. До об'єктиву також потрапив проросійський політик, кум президента Росії ...