Виховування манкуртів з малих українців: У Криму влаштували дике шоу до Дня ВДВ (фото)

У святкових заходах взяли активну участь неповнолітні діти, в тому числі учасники російської організації «Юнармія» і спецназівського загону «Каскад».

Російські військові провели навчання із захоплення терористів і звільнення заручників, роль яких виконували місцеві діти, передають Патріоти України.

Під час навчань і вправ використовувалася піротехніка і здійснювалася стрілянина з автоматичної зброї холостими патронами, а один зі спецназівців під час показової вправи прицільно стріляв з автомата в бік глядачів, які розташувалися на площі біля пам'ятника буквою «П».

Урочисті заходи проводилися на мисі Хрустальний на площі біля Пам'ятника Солдатові й Матросу, на церемонію прибуло близько 200 осіб – колишні десантники і спецназівці, представники громадськості, жителі міста, російський військовий духовий оркестр.

У святкових заходах взяли активну участь неповнолітні діти, в тому числі учасники російської організації «Юнармія» і спецназівського загону «Каскад».

Джерело: Крим.Реалії

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...