Виклик для Зе? У Кабміні зробили важливу заяву про долю безвізу України з ЄС

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Україна не втратить безвізовий режим з Європейським союзом через скандальне рішення Конституційного суду. Про це йдеться на її офіційній сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, але це їм не вдасться.

За її словами, є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, але це їм не вдасться.

"Обставини, за яких приймалися недавні рішення Конституційного суду, викликають питання і обурення. Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз йде робота з Венеціанською комісією, повинна бути доведена до логічного завершення. Сьогодні президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО для вирішення відповідних питань", - зазначила вона.

Стефанішина підкреслила, що Зеленський скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Вона додала, що курс України в ЄС і НАТО закріплений у Конституції та є остаточним.

З архіву ПУ. "Деда пора в Кащенко сдать": У мережі висміяли "заповіт" скандального російського письменника про переділ кордонів з Україною та Китаєм

субота, 12 червень 2021, 23:30

Чергова безглузда заява прозвучала від одного з ідеологів так званої "русской весны". Скандальний російський письменник, екс-глава Націонал-більшовицької партії і один з ідеологів "російської весни" Едуард Лімонов у червні 2018 року відзначився чергово...

В «ЛНР» місцеві «козаки» заявили про можливість їх входження в структуру «Всевеликого війська Донського».

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї