Виклик для Зе? У Кабміні зробили важливу заяву про долю безвізу України з ЄС

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Україна не втратить безвізовий режим з Європейським союзом через скандальне рішення Конституційного суду. Про це йдеться на її офіційній сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, але це їм не вдасться.

За її словами, є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, але це їм не вдасться.

"Обставини, за яких приймалися недавні рішення Конституційного суду, викликають питання і обурення. Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз йде робота з Венеціанською комісією, повинна бути доведена до логічного завершення. Сьогодні президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО для вирішення відповідних питань", - зазначила вона.

Стефанішина підкреслила, що Зеленський скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Вона додала, що курс України в ЄС і НАТО закріплений у Конституції та є остаточним.

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує:

З архіву ПУ. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:00

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. "Доброго ранку, друзі. Урізноманітнимо сніданок зеленим смузі, я його дуже люблю. Дивіться, як просто", - прокоментувала ролик 46-річна знаменитість. . Раніше в своїх інтерв'ю Оксана Марченко вж...