Виклик прийнято: Есмінець США влаштував демарш поруч з морською базою Китаю

США відреагували на масштабні військові навчання Китаю навколо Тайваню, в яких задіяно флот, авіацію і ракетні війська - Пентагон відправив в регіон один есмінець. Про це повідомляє командування 7-го флоту США, передають Патріоти України.

Як випливає із заяви, есмінець USS Milius, оснащений керованими ракетами, в понеділок здійснив операцію по "свободі навігації" в Південно-Китайському морі, пройшовши поблизу островів Спратлі, які Китай вважає своєю суверенною територією.

Корабель пройшов в межах 12 миль (стандартна ширина суверенних територіальних вод біля узбережжя) біля рифу Місчіф, на якому у Китаю розташований форпост, зведений на штучному острові. Тим самим американці показали, що не вважають штучний китайський острів справжнім і не визнають 12-мильну смугу територіальних вод навколо нього.

"Ці операції демонструють, що Сполучені Штати будуть літати, плавати і діяти скрізь, де це дозволяє міжнародне право, незалежно від місця розташування надмірних морських претензій і незалежно від поточних подій", — йдеться в повідомленні.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...