"Викликає велике занепокоєння": У Кремлі зробили нову заяву про прорив "ДРГ" у Бєлгородську область та мету війни з Україною

У Кремлі зробили нову заяву про прорив "ДРГ" у Бєлгородську область та мету війни з Україною. Спікер російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що ці події викликають "велике занепокоєння", передають Патріоти України.

За його словами, "спецоперація продовжується, щоб не допускати такого надалі". Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

"Безумовно, те, що вчора сталося, викликає глибоке занепокоєння, це вкотре підтверджує, що українські бойовики продовжують свою діяльність проти нашої країни, це вимагає від нас великих зусиль", – сказав Пєсков.

Крім того, відповідаючи на запитання про росіян у складі "ДРГ", що напала на Бєлгородську область, він заявив, що це "українські бойовики".

"Це українські бойовики з України. В Україні живе багато етнічних росіян. Але все одно вони є українськими бойовиками. Ось із цього і треба виходити, а наші спеціальні відомства зараз, звичайно, з'ясовуватимуть, хто мав до цього стосунок", – сказав Пєсков.

Водночас проводити спеціальне засідання Ради безпеки щодо ситуації в Бєлгородській області не планується. За словами Пєскова, ближче до кінця тижня відбудеться планове.

"Цього тижня, ближче до кінця тижня, напевно, регулярна нарада відбудеться, але спеціальної у планах немає", – сказав речник диктатора. При цьому Пєсков очікує, що Путін на регулярній нараді з Радбезом може торкнутися теми "атаки диверсантів".

Спікер парламенту Канади пішов у відставку через критику за запрошення на засідання ветерана СС "Галичина"

середа, 27 вересень 2023, 6:58

У короткій заяві він подякував парламентарям за довіру під час обрання спікером Палати громад Канади у попередньому й нинішньому скликаннях. "З важким серцем повідомляю депутатів про свою відставку з посади голови Палати громад", – сказав Рота, не уточ...

"Постає питання": Машовець розповів про проблеми, що виникли у РФ із запуском виробництва Shahed

середа, 27 вересень 2023, 6:48

Росії не вистачає промислового обладнання, щоб виготовляти дрони-камікадзе Shahed на своїй території. Країна-агресор розгорнула відповідний завод, але виявила, що процес складання БПЛА, виготовлення двигунів й окремих елементів зіткнувся із труднощами....