Викликали лікарів: ЗМІ розповіли, чому Путін переносив звернення до росіян

Звернення президента Росії Володимира Путіна, в якому він оголосив про часткову мобілізацію та підтримку "референдумів", переносили через те, що до нього довелося викликати лікарів. Глава Кремля буцімто сильно кашляв і не міг почати говорити під запис, передають Патріоти України.

Про це розповіли у Telegram-каналі "Генерал СВР". Зазначається, що Путін влаштував справжній переполох у кремлівських елітах

Так, Путін дав розпорядження першому заступнику керівника Адміністрації президента РФ Сергію Кірієнку у найкоротші терміни провести "референдуми" в Україні. Тоді ж з'явилася перша інформація про те, що буде оголошено часткову мобілізацію.

"Щойно розпорядження президента почали втілюватися в життя, численна кремлівська публіка, яку ніхто заздалегідь ні про що не інформує, збентежилася", – пишуть в "Генерал СВР".

Спочатку нібито глава Центрального банку РФ Ельвіра Наббіуліна, а потім ще дві людини з уряду Росії попросили про відставку. У той момент, коли Путін уже вирушив готуватися до звернення ввечері 20 вересня, йому повідомили про хвилювання і "тиху паніку" еліти.

Путін нібито так довго сидів у замкненому кабінеті, що звернення перенесли перший раз. Коли він вийшов і спробував записати відео, у Путіна почався сильний кашель.

За даними "Генерала СВР", після четвертої невдалої спроби записати звернення до президента викликали медиків, яким Путін поскаржився ще й на біль у грудях. Медики порадили перенести зйомки та піти з ними для огляду, що й було зроблено.

Однак не все так просто. Дехто з ближнього кола президента припустив, що Путін симулював проблему зі здоров'ям для того, щоб перенести зйомки і ще раз обміркувати ухвалення рішень.

"Люди близькі до президента знають його патологічну нерішучість та невпевненість в ухваленні рішень, особливо ключових. Зйомки відбулися пізніше, тепер головне не передумати з трансляцією. Так, і всім, хто звернувся до президента з проханням про відставку Путін передав, що ухвалить рішення після особистого спілкування", – додали у ЗМІ.

Нагадаємо, звернення Путіна анонсували на вечір 20 вересня. Його переносили кілька разів, потім у мережу запустили інформацію про те, що звернення вийде вже 21 вересня. Скасування відбулося різко, з пропагандистських ресурсів видалили трансляції.

Поки сама ж вбиває українців: Росія скликає Радбез ООН через... постачання західної зброї в Україну

четвер, 2 лютий 2023, 9:28

РФ скликала засідання Ради безпеки ООН через постачання в Україну зброї від союзників. Засідання заплановане на 8 лютого. Про це повідомив заступник російського постійного представника при ООН Дмитро Полянський, передають Патріоти України. "На 8 лютого...

Пентагон на засекреченому брифінгу висловив свою оцінку щодо здатності ЗСУ повернути Крим найближчим часом – Politico

четвер, 2 лютий 2023, 9:18

У Пентагоні вважають, що українські війська навряд чи зможуть відвоювати Крим у російських військ у найближчому майбутньому. Про це заявили чотири високопосадовці Міністерства оборони США під час засекреченого брифінгу для членів Комітету з питань збро...