"Виконайте свою обіцянку": Посол України в Німеччині закликав ізолювати Росію у разі розширення агресії

Посол України Андрій Мельник закликав Німеччину ізолювати Російську Федерацію, якщо вона наважиться розширити свою агресію в Україні. Зокрема, він попросив ввести нові посилені санкції і повністю розірвати економічні відносини з Росією. Про це він заявив в інтерв'ю німецькій медіагрупі Redaktionsnetzwerk Deutschland, передають Патріоти України.

"Україна очікує, що уряд Німеччини "нарешті виконає обіцянку, дану на саміті НАТО в Бухаресті у 2008 році, і прийме Україну в альянс якомога швидше", - заявив він.
Також посол закликав владу ФРН "відкласти відмовки" і допомогти Україні зміцнити свою обороноздатність, а також модернізувати збройні сили країни. Дипломат підкреслив, що Київ чекає якнайшвидшого вступу країни в НАТО і Німеччина, яка, за його словами, є одним з чотирьох найбільших експортерів зброї у світі, має нарешті підтримати Україну в галузі обороноздатності і модернізації армії.

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Частков...

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...