"Виконаю усе, що обіцяв": Зеленський відповів на питання про "друге" президентство (відео)

Коли Зеленський лише прийшов до влади, то говорив лише про одну каденцію. Втім, згодом заявив, що сумнівається, що цього часу йому вистачить, аби виконати свої обіцянки.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що виконає всі обіцянки протягом одного терміну. Про це глава держави відповів у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

Журналісти поцікавилися у Зеленського, чи дотримається він обіцянки не йти на другий термін, про що заявляв під час свого обрання у 2019 році. Той підійшов здалека – Зеленському здалося, що медіа не дуже зацікавлені у відповіді на це запитання.

Журналіст: А про другий термін? Я вас запитував.

Зеленський: Це вирішує народ України.

Ж.: Але ж ви балотуєтеся…

З.: Я нікуди не балотуюся. Я краще виконаю все, що обіцяв у своєму одному терміні та поїду відпочивати.

У 2019 році під час передвиборчих дебатів зі своїм головним суперником й п’ятим президентом Петром Порошенком з трибуни НСК "Олімпійський" Володимир Зеленський пообіцяв іти тільки на один термін: "Щодо питання про другий термін. Я казав, що йду на один термін. За 5 років в Україні буде інший президент".

Відтоді думка про друге балотування у Зеленського та його команди постійно змінюється. Вже у травні 2020 року у розмові з журналістами президент заявив, що йому не вистачить однієї каденції, аби виконати всі обіцянки. Тоді як у липні 2021-го він відповів, що про це "ще рано говорити".

У березні 2021 року стало відомо, що політична фракція Зеленського "Слуга народу" проситиме свого лідера брати участь на наступних президентських виборах.

Згідно з останніми соціологічними опитування, понад 30% українців погодилися б віддати голос за Зеленського, якому довіряють 50% і не довіряють 48% респондентів. Водночас у липні 48% українців відповіли, що негативно поставилися б до балотування Зеленського на другий термін.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...