Виконав роль "м'ясорубки": У Бахмуті почалася і закінчилась історія ПВК "Вагнер" як військової сили, - Дикий

Екскомандир роти батальйону Айдар Євген Дикий заявив, що Бахмут виконав роль "м’ясорубки" для нелегальної російської ПВК "Вагнер", передають Патріоти України.

"Орки вже за Бахмут заплатили величезну ціну. Тобто роль "м'ясорубки", вибачте за грубість, але він вже зіграв. У ній перемелена величезна кількість росіян. Фактично тут почалася і тут закінчилася вся історія ПВК Вагнер, як військової сили", — сказав Дикий в ефірі Radio NV.

Він додав, що що б не сталося далі з Бахмутом "ПВК Вагнера вже, як окремої військової сили, просто більше не буде" – ЗСУ доведеться мати справу лише з російською регулярною армією.

ПВК Вагнера не здатні самостійно забезпечувати наступальну роботу в районі Бахмута і змушені просити про підтримку російської регулярної армії, повідомив 29 березня речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Черевий.

28 березня журналіст The New York Times Крістіан Тріберт повідомив, що на кладовищі вагнерівців у Краснодарському краї РФ з січня з’явлися сотні нових могил.

Керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський заявляв, що ватажок ПВК Вагнер Євгеній Пригожин щодня втрачає в Україні 500−800 своїх бойовиків і "вже постало питання з похованням".

"Може розглядатися як законна військова мета": Медведєв почав погрожувати Великій Британії та назвав її "одвічним ворогом" Росії

середа, 31 травень 2023, 13:00

У середу, 31 травня, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв почав погрожувати Великій Британії через її допомогу Україні, передають Патріоти України. Російський політик згадав слова міністра закордонних справ Великої Британії Джеймса Клеверлі, яки...

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...