
Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія використовувала китайські супутники для знімання українських АЕС, щоб, можливо, підготуватися до можливих ударів по них. Про це глава держави сказав у інтерв'ю ABC News, передають Патріоти України.
Зеленський заявив, що Росія фотографувала українські АЕС. "Росія використовувала китайські супутники і фотографувала деталі об'єктів на ядерних об'єктах", – сказав Зеленський.
"І з нашого досвіду, якщо Росія фотографує певні об’єкти, то виникає загроза ударів по ядерних об’єктах", – зауважив президент України.
Він не повідомив, чи були це китайські комерційні супутники, чи супутники, які контролюються урядом КНР. Зеленський сказав, що поділиться відомою Україні інформацією з лідерами на Генеральній асамблеї ООН цього тижня. Журналісти попросили про коментар у посольства Китаю у Вашингтоні, однак там не відповіли на прохання.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...