
Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія використовувала китайські супутники для знімання українських АЕС, щоб, можливо, підготуватися до можливих ударів по них. Про це глава держави сказав у інтерв'ю ABC News, передають Патріоти України.
Зеленський заявив, що Росія фотографувала українські АЕС. "Росія використовувала китайські супутники і фотографувала деталі об'єктів на ядерних об'єктах", – сказав Зеленський.
"І з нашого досвіду, якщо Росія фотографує певні об’єкти, то виникає загроза ударів по ядерних об’єктах", – зауважив президент України.
Він не повідомив, чи були це китайські комерційні супутники, чи супутники, які контролюються урядом КНР. Зеленський сказав, що поділиться відомою Україні інформацією з лідерами на Генеральній асамблеї ООН цього тижня. Журналісти попросили про коментар у посольства Китаю у Вашингтоні, однак там не відповіли на прохання.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...