
Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія використовувала китайські супутники для знімання українських АЕС, щоб, можливо, підготуватися до можливих ударів по них. Про це глава держави сказав у інтерв'ю ABC News, передають Патріоти України.
Зеленський заявив, що Росія фотографувала українські АЕС. "Росія використовувала китайські супутники і фотографувала деталі об'єктів на ядерних об'єктах", – сказав Зеленський.
"І з нашого досвіду, якщо Росія фотографує певні об’єкти, то виникає загроза ударів по ядерних об’єктах", – зауважив президент України.
Він не повідомив, чи були це китайські комерційні супутники, чи супутники, які контролюються урядом КНР. Зеленський сказав, що поділиться відомою Україні інформацією з лідерами на Генеральній асамблеї ООН цього тижня. Журналісти попросили про коментар у посольства Китаю у Вашингтоні, однак там не відповіли на прохання.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...