"Викрити і заслати до Сибіру": У РФ показово заговорили про "чистки" українців, - ISW

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв розповів про плани Росії щодо репресій українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни у зведенні від 23 лютого, передають Патріоти України.

За інформацією аналітиків, Медведєв стверджував, що українці та ТОТ, які "шкодять" Росії, повинні бути "викриті і покарані, заслані до Сибіру … для перевиховання в таборах примусової праці".

В ISW додають, що показові судові процеси і репресії сталінської епохи, починаючи з 1920-х і 1930-х років, так само були спрямовані на саботажників, особливо в сільськогосподарській сфері. Експерти зазначили, що використання Медведєвим риторики сталінської епохи про "чистки" є показовим.

Крім того, окупаційний губернатор Запорізької області Євген Балицький також відкрито обговорював і намагався захистити незаконну російську окупаційну політику. Зокрема він виправдовував примусову депортацію українських громадян, які виступають проти вторгнення Росії в Україну, і, ймовірно, навіть натякав на страти без суду і слідства українських громадян російськими окупаційними силами.

Також, як розповіли у звіті, РФ продовжує поширювати свою державну політику щодо системного релігійного переслідування на окуповану Україну.

Глава окупаційної адміністрації Донеччини Денис Пушилін 22 лютого опублікував кадри, на яких нібито видно, як Федеральна служба безпеки Російської Федерації (ФСБ) і Росгвардія обшукують офіс громади "Свідків Єгови" в тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області. За словами Пушиліна, російська влада вилучила з офісу понад 5000 книг.

У ISW нагадали, що у 2017 році Росія заборонила "Свідків Єгови" та визнала їх як "екстремістську" організацію, а влада РФ переслідувала "Свідків Єгови" та інші релігійні меншини в Росії та Україні.

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставку Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...

"Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі": Буданов спрогнозував новий наступ росіян та назвав умову закінчення війни в Україні

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:45

Вже у червні Росія може почати великий наступ, щоб спробувати захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках. Так вважає очільник Головн...