Вимагає повернути санкції: Американський сенатор заблокував призначення в Держдеп через будівництво "Північного потоку-2"

Плани американського сенату з утвердження кандидатів на важливі дипломатичні посади призупинені в зв'язку з запереченнями сенатора Теда Круза. Так, політик блокує всіх кандидатів від Держдепартаменту, щоб чинити тиск на адміністрацію Джо Байдена з приводу російського газопроводу «Північний потік-2». Про це інформують Патріоти України із посиланням на NBC News.

Зокрема, відомо, що тринадцять кандидатів, затверджених Комітетом з міжнародних відносин Сенату, знаходяться в невизначеному стані, оскільки Круз затримує повне утвердження Сенатом, з метою змусити адміністрацію скасувати свою відмову від санкцій щодо компанії, яка контролює будівництво трубопроводу. У більшій частині випадків кандидати будуть виконувати ролі, не пов'язані з політикою США відносно трубопроводу, по якому природний газ буде транспортуватися з Росії до Німеччини.

З тих, хто опинився в списку заблокованих - Бретт Холмгрен, який зараз очікує затвердження в якості помічника держсекретаря з розвідки, і Деніел Крітенбрінк, призначений на посаду помічника секретаря, який курирує справи Східної Азії і Тихого океану.

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...

"Друга армія світу" готується до наступу: Окупанти за тиждень не змогли витягти свої танки з багнюки (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:23

На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України. Ось, наприклад, у Мангуськом...