Вимагає "справедливості": Фінляндія відмовилася зробити виняток для України щодо спрощеного вступу до ЄС

Фінляндія відмовилась надати Україні особливі умови щодо вступу до Європейського союзу. Попри це Гельсінкі вважають важливим сьогодні дати Україні надію на членство. Про це пише Yle, передають Патріоти України.

"Ще одна велика дискусія, яка у нас попереду, це заявка України на членство в ЄС. Я вважаю дуже важливим дати Україні надію: чіткі кроки щодо того, як країна стане членом ЄС у майбутньому", - зазначила прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін.

Водночас наразі Марін не бачить можливості надати Україні особливі умови щодо вступу до ЄС. Мовляв, винятків у відповідності критеріям ЄС не може бути. "Я не бачу жодного винятку в тому, що критеріям не треба відповідати", - сказала прем’єр-міністерка Фінляндії.

Марін наголосила, що отримання статусу країни-кандидата не означає, що вона завтра стане членом ЄС. "Звісно, членство вимагає багато роботи. Ми обговорювали, як Україна може відбудовуватися і водночас працювати на шляху до членства в ЄС", - сказала Марін.

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...

ШІ, лазерна зброя, супутники та дрони: Які технології змінять війну в майбутньому

середа, 29 червень 2022, 6:59

Аналітики GlobalData нещодавно опублікували звіт, у якому визначили ключові технологічні тенденції, що впливають на ведення високоінтенсивних бойових дій (ВБД), передають Патріоти України. Можливо, однією з найважливіших технологій, що з'явилися останн...