
Депутат Київської міської ради Ігор Опадчий заявив, що Офіс президента вимагає, щоб він склав мандат. Замість нього нібито хочуть «завести» в раду заступника міністра, передають Патріоти України.
На своїй сторінці у Facebook він підкреслив, що пів року тому йому «передали привіт» з Офісу президента, де йому запропонували скласти мандат. Якщо ж він не погодиться, то йому погрожували «дуже неспокійним» життям, уточнив депутат.
«Офіс хоче завести наступного за мною кандидата у списку — чинного заступника міністра в уряді Зеленського. Їм потрібні нові кадри. Якщо ОП прибере мене — до Київради зайде їхня людина», — вважає депутат.
Він не називає імені того, кого нібито хочуть призначити на його місце. Однак, згідно з виборчими списками партії «Уда» на виборах 2020 року, після Опадчого у списку кандидатів від Деснянського району вказано Тимура Ткаченка. 27 вересня його призначили заступником міністра розвитку громад і територій України.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...