Вимагають від родичів викуп, аби його не катували: Окупанти в Генічеську схопили хлопця

Російські військові на окупованих територіях Херсонської області продовжують тероризувати місцеве населення. У Генічеську окупанти викрали хлопця та вимагають від родичів викуп, інформують Патріоти України.

Хлопця затримали за порушення комендантської години

Місцеві жителі розповіли журналістам, що хлопця затримали після 22 години, коли в місті була оголошена комендантська година. За порушення комендантської години його відправили "на підвал" у будівлю 17 Вищого професійного училища.

Як повідомили місцеві, декілька днів поспіль знайомі хлопця збирали гроші та відносили їх окупантам як викуп. Усе для того, щоб росіяни не катували українця. Водночас окупанти не поспішають звільняти затриманого. Вони говорять, що зроблять це, коли захочуть.

Путін має заплатити на все: У Польщі заявили, що відповідь НАТО у разі застосування Росією ядерної зброї має бути "нищівною"

четвер, 29 вересень 2022, 7:50

У разі застосування Росією тактичної ядерної зброї проти народу України НАТО має завдати нищівної відповіді. Альянс надсилає керівництву РФ відповідні попередження, і Кремль знає про ймовірні наслідки своїх дій. Таку думку висловив міністр закордонних ...

"Треба президента знімати, війна нікому не потрібна": Окупант "прозрів" через 7 місяців війни проти України (перехоплення)

четвер, 29 вересень 2022, 7:44

Військовослужбовець армії РФ через сім місяців війни в Україні усвідомив, що вона нікому не потрібна. Він вважає, що президент країни-агресора Володимир Путін має бути "знятий" з посади, передають Патріоти України. Про це він заявив у телефонній розмов...