Вимагали "видати чоловіків": У Росії українкам погрожували зброєю

У Смоленській області п'яні чоловіки погрожували біженкам з України з дітьми, вимагаючи видати їм чоловіків "з Києва та Чернігова". Про це пише російське видання "Верстка", передають Патріоти України.

Інцидент стався в ніч з 5 на 6 серпня на території соціально-оздоровчого центру "Голоївка", в якому розміщують біженців з України.

Одним з учасників нападу був 25-річний російський військовослужбовець Михайло Горєлов, який приїхав у відпустку з війни в Україні.

Журналісти з'ясували, що в той день групі чоловіків розповіли, що в пансіонаті "ображали" росіян і погано ставилися до персоналу. Тоді вони вирішили "розібратися" і поїхали туди, взявши з собою зброю. Вночі вони проникли на територію пансіонату і почали стукати в двері кімнат на першому поверсі з криками "чоловіки Чернігів - Київ, виходь!".

Одна з біженок переказала історію українки, яка постраждала від нападу. "Кажу доньці:"Піди відкрий двері". А сама пішла одягатися. Дочка відкриває двері, їй прямо пістолет або рушницю, вона і не зрозуміла, або обрізом і до живота. І брат їй каже: "Віка, закривай двері!" У мами почалася істерика. І вона вилітає до цього, як вона каже, дебіла і починає на нього кричати: "Як ти можеш?" - розповіла вона.

Після цього зброю приставили до скроні самої жінки з питаннями: "Де твій чоловік? Є чоловік? Звідки ви?" Ці ж питання задавали її синові. Агресори пішли тільки після того, як дитина сказала, що в санаторії знаходяться тільки біженці з Луганської, Донецької та Харківської областей. Після цього жінка забрала дітей і повернулася в Україну.

За словами жителів селища, всіх чотирьох чоловіків на кілька днів відвезли в поліцейську дільницю, проте пізніше відпустили. Проти них порушили кримінальну справу за статтею 213 КК РФ "Хуліганство".

Самі переселенці розповіли, що місцеві до них не дуже добре ставляться. "Нас і так тут не сильно-то люблять. Часто і густо чуємо:" А, хохли... ", - сказали вони журналістам.

Місцеві жителі кажуть, що контрактника Михайла Горєлова "командир викликає на війну" в Україну, однак той повертатися туди не дуже хоче, тому не сильно засмутився, що може отримати кримінальне покарання.

Окупанти у своїх атаках роблять ставку на піхотні вали, однак вікно можливостей для армії РФ закривається, - військовий експерт

четвер, 9 лютий 2023, 11:30

Військовий експерт Петро Черник зазначив, що наступ РФ триває, і пояснив, що російські окупаційні війська під час нього роблять ставку на піхотні вали у своїх атаках. Водночас говорити про великі успіхи противника не доводиться, передають Патріоти Укра...

"Пригожин уже смертник": Правозахисниця заявила, що "кухар Путіна" стрімко втрачає авторитет

четвер, 9 лютий 2023, 11:28

Скандальний ватажок терористичної ПВК Вагнер Євген Пригожин почав втрачати контроль над ув’язненими, яких відправляють на війну проти України. Окрім того, Пригожин вже не має підтримки серед оточення російського диктатора Володимира Путіна та його еліт...