
Гроші на підтримку людей і бізнесу в умовах "коронавірусної кризи" можна було б взяти у екс-власників збанкрутілих банків, котрі залишаються винними українцям мільярди й мільярдів гривень. Про це у Facebook написав колишній міністр економіки Тимофій Милованов, зазначають Патріоти України.
"Гроші на підтримку людей та бізнесу можна було б взяти у колишніх власників збанкрутілих банків. Вони винні десятки мільярдів гривень. Тільки в Приватбанку оцінка суми виведених грошей сягає більше 5 млрд доларів. А є десятки інших банків", - підкреслив екс-міністр.
За його словами, для повернення цих грошей потрібна системна робота з колишніми власниками через правоохоронні органи, суди та державні органи влади.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...