Винятки будуть під контролем міністра та губернаторів: Лукашенко заборонив будь-яке зростання цін у Білорусі

Олександр Лукашенко розпорядився з 6 жовтня запровадити заборону на підвищення цін у Білорусі та заборонив закривати бізнес. Про це він заявив за підсумками наради з економічним блоком на тему інфляції, повідомляє білоруське державне інформагентство БЕЛТА, інформують Патріоти України.

«З 6 числа [жовтня] забороняється будь-яке зростання цін. За-бо-ро-ня-єть-ся! Відсьогодні. Не з завтрашнього дня, а з сьогоднішнього. Щоби за добу не накрутили ціни. Тому від сьогодні зростання цін забороняється. І не дай боже хтось по бухгалтерії проведе заднім числом щось, якісь розрахунки, перерахунки», — заявив білоруський диктатор.

Також він заявив, що можуть бути винятки «за тими чи іншими позиціями» і визначив коло відповідальних, хто уповноважений приймати такі рішення. «Якщо буде ухвалено рішення міністра ( антимонопольного регулювання та торгівлі - ред.) або голів облвиконкому, Мінського міськвиконкому. Без їхнього дозволу жодна ціна приростати не може до того, що є сьогодні», — розпорядився Лукашенко.

Він заявив, що ціни в країні «вперлися в стелю» після «сплеску ошаленого». Винятки будуть під контролем міністра та губернаторів. Водночас білоруський диктатор заборонив бізнесу закриватися чи йти з ринку. "Не дай боже якийсь магазин піде або він буде закритий, якась контора, забігайлівка та інші. Не дай боже вони підуть з ринку. Ви за це відповісте", — додав Лукашенко.

Порушників Лукашенко закликав затримувати та порушувати кримінальні справи. Також він порадив першому віце-прем'єру Миколі Снопкову не лише не підвищувати ціни, а й навіть їх знизити.

У морпіха не було пів голови: Лікар-доброволець під обстрілами провів операцію на відкритому мозку захиснику Маріуполя

субота, 3 грудень 2022, 7:22

Нейрохірург Дмитро Кубряк без нейрохірургічних інструментів і під обстрілами провів операцію на відкритому мозку морпіху Павлу Самбуру в бункері заводу Ілліча в Маріуполі. А потім для обох був полон і звільнення. Вони шукали один одного, аби зустрітися...

Вважають за "подвиг": Окупанту, що загинув під час п’яної стрілянини з ФСБівцями в Херсоні, урочисто встановлять меморіальну дошку в рідному селі

субота, 3 грудень 2022, 6:58

Російському окупантові Сергію Обухову, якого було ліквідовано під час п'яної перестрілки зі співробітниками ФСБ у раніше окупованому Херсоні, встановлять пам'ятну дошку у його рідному селі Шилекша. Причиною його загибелі вирішили оголосити "виконання в...