Винна... Велика Британія? В ЄС назвали несподівану версію, чому Путін зважився на вторгнення в Україну

Росія, можливо, не вторгалася в Україну, якби не вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу. Таку несподівану думку висловив бельгійський депутат Європарламенту Гі Вергофстадт. За його словами, "об'єднана Європа, безумовно, у питаннях оборони, мала б величезне значення" у боротьбі з Путіним. Про це пише Politico, передають Патріоти України.

Колишній уповноважений Європейського парламенту з Brexit вважає, що сильної та об'єднаної Європи з Британією у складі ЄС могло бути достатньо, щоб відмовити Володимира Путіна від його повномасштабного вторгнення в Україну. "Я думаю, може бути, без Brexit не було вторгнення. Я не знаю, я припускаю, що він побачив би набагато сильнішу і об'єднану Європу з іншого боку", - сказав він.

"Жорстоке вторгнення Росії не має нічого спільного з розширенням НАТО, воно не має нічого спільного з... Європейським союзом. Це дійсно спроба Путіна відновити старий Радянський Союз", - підкреслив Вергофстадт.

Він також висловив надію, що Велика Британія одного разу знову приєднається до ЄС, і що Україна теж може приєднатися до блоку, "чому б не протягом п'яти років?".

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...