"Винним все одно буде НАТО": У МЗС РФ відреагували на публікації ЗМІ планів вторгнення в Україну

Західні ЗМІ опублікували матеріали про плани вторгнення Росії в Україну. У Москві поспішили з реакцією – звинувачують США у начебто перекладанні відповідальності за ескалацію, передають Патріоти України.

На оприлюднені публікації про можливий напад Росії на українські землі відреагувала офіційна представниця міністерства закордонних справ держави-агресорки Марія Захарова.

Москва про плани вторгнення в Україну

Російські збройні сили на російській території, заявила Захарова, законне право суверенної держави.

"Зважаючи на дії НАТО в регіоні (від маневрів у Чорному морі до поставок озброєнь на Україну), американська преса повинна бути стурбована агресивними діями не Росії, а США", – зазначила представниця Кремля.

Вона вважає, що саме Сполучені Штати "проводять спецоперацію з нагнітання ситуації щодо України з перекладанням відповідальності на Росію". Захарова побідкалася, що це нібито Захід чинить провокації біля російських кордонів, а обвинувачення кидають на адресу Москви.

"У принципі, нічого нового – класична західна тактика", – підсумувала свої думки Захарова. Її "вразив масштаб нахабства і брехні".

У Путіна великі проблеми: У Росії недостатньо сил у Херсоні, щоб контролювати регіон, - CNN

субота, 2 липень 2022, 7:15

Чиновники у США схиляються до думки, що Росія не має достатньо сил для контролю окупованої її військами території Херсонської області, передають Патріоти України. Зокрема, американські посадовці звертають увагу на низку інцидентів, пов’язаних із замаха...

Україна отримає додаткову військову допомогу від США на $820 млн, зокрема ЗРК NASAMS і боєприпаси до РСЗВ HIMARS

субота, 2 липень 2022, 6:40

Міністерство оборони США 1 липня, оголосило про додаткову військову допомогу Україні на суму 820 мільйонів доларів. Це 14 постачання військової техніки Україні, починаючи із серпня минулого року, передають Патріоти України. До нового пакету військової ...