Випадково видали втрати? Російське міністерство замовило 230 тис. посвідчень для "членів сімей загиблих ветеранів"

Міністерство праці та соціального захисту РФ замовило понад 750 тис. посвідчень для "ветеранів бойових дій" та 230 тис. - для членів сімей загиблих "ветеранів", передають Патріоти України.

Як передає Укрінформ, про це повідомило видання «Верстка», яке дослідило дані на порталі держзакупівель РФ.Зокрема, 200 тисяч бланків посвідчень «членів сімей загиблих ветеранів» розподілятимуть у міноборони, ще 30 тисяч – у мінсоцзахисту.

У травні 2023 року мінсоцзахисту РФ вже укладало подібний контракт – тоді було замовлено понад 95 тисяч ветеранських посвідчень та 23 716 для сімей загиблих. Замовлення робилися і торік, але тоді йшлося лише про кілька тисяч бланків.

Загалом у Росії з початку війни, розв’язаної проти Україні, замовлено вже понад 900 тисяч посвідчень «ветеранів» та близько 260 тисяч документів для членів сімей загиблих.

До переліку тих, кому надаються посвідчення «члена сім'ї загиблого (померлого) інваліда війни, учасника Великої Вітчизняної війни та ветерана бойових дій», з червня включаються також родичі загиблих на війні «добровольців», серед яких і найманці ПВК «Вагнер».

Кількість замовлених посвідчень побічно може свідчити про рівень втрат російських військ, зауважує видання.Як повідомлялося, за даними Генштабу ЗСУ, на ранок 18 вересня втрати російських загарбників становлять 272 940 вбитими.

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...

Україна перенесла частину виробництва ракет за кордон – секретар РНБО

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:27

Україна перенесла частину виробництва своїх ракет за межі країни, щоб запобігти ударам з боку росіян. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі «Українського радіо», передають Патріоти України. Данілов нагадав п...